O mnie

Z pasji do projektowania wnętrz i rosnących zapotrzebowań naszych Klientów narodziło się Piccolo Interiors. Wizja zajęcia się docelowo projektowaniem wnętrz dla dzieci dojrzewała w nas przez lata projektowania wnętrz prywatnych i usługowych.

Dzieci tak samo jak dorośli mają coraz większą świadomość wpływu jaki wywiera na nas przestrzeń w jakiej przebywamy, a w tym przedmioty jakimi się otaczamy. Coraz częściej inwestujemy w design dla dzieci, przez co kreujemy ich gust i poczucie estetyki od najmłodszych lat.

Rynek polski i zagraniczny oferuje zaskakujące wzornictwo w postaci mebli, tapet, zabawek, oświetlenia czy dekoracji. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania wnętrza czy doboru wyposażenia często można poczuć się przytłoczonym czy zagubionym, gdyż rynek designu dla dzieci jest niezwykle rozwinięty.

A właśnie odpowiednie dobranie wyposażenia, materiałów oraz stworzenie wyjątkowej koncepcji wnętrza opartej na prostocie oraz funkcjonalności stanowi podstawę zadowolenia naszych najbardziej wymagających Klientów, naszych dzieci.

Piccolo Interiors wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rodziców i dzieci oferując swoją pomoc w tworzeniu zaskakujących i wyjątkowych wnętrz dla naszych pociech. Pragniemy aby dobry design towarzyszył im w ich codziennym życiu i nieustannie kształtował.

Mieliśmy przyjemność korzystania z usług firmy Piccolo Interiors przy aranżacji pokoi naszych córeczek. Kierując się doświadczeniem ze współpracy i wzajemnie pozytywnymi relacjami w trakcie realizacji zlecenia, z czystym sumieniem udzielamy firmie rekomendacji. Pokoje zostały zaprojektowane z uwzględnieniem naszego stylu życia i upodobań. Projektując pokoje dla dzieci zostały wzięte pod uwagę ich wiek, zainteresowania, pasje i potrzeby. Projektantka była otwarta na nasze pomysły, jednocześnie przedstawiając swoje rozwiązania danego zagadnienia. Wszelkie nasze sugestie starannie przeanalizowała i na bieżąco nanosiła zmiany w aranżacji. Nowe pomieszczenia są funkcjonalne, nowoczesne i przytulne. Dzieci są zachwycone i niechętnie opuszczają swój pokój choćby na chwilę, tak więc projekty spełniły nasze oczekiwania. Polecamy usługi Piccolo Interiors wszystkim osobom ceniącym profesjonalizm i solidność!
Anna Daleka - Socha